Kamil Grabara znowu dał pokaz umiejętności. FC Kopenhaga o krok od mistrzostwa Danii [WIDEO]

Kamil Grabara znowu dał pokaz umiejętności. FC Kopenhaga o krok od mistrzostwa Danii [WIDEO] fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Kamil Grabara zachował siedemnaste czyste konto w rozgrywkach Superligaen i obronił rzut karny w wygranym wyjazdowym pojedynku Kopenhagi z Randers (2:0). Dzięki temu zwycięstwu drużyna Polaka znajduje się o krok od wywalczenia mistrzostwa Danii.

Przedstawiciele „Biało-Niebieskich” zainwestowali latem 3,5 miliona euro w sprowadzenie 23-letniego bramkarza z Liverpoolu i nie mogą żałować zainwestowanych funduszy w polskiego zawodnika.

Kamil Grabara prezentuje się rewelacyjnie od momentu zasilenia szeregów Kopenhagi i za sprawą szeregu udanych interwencji odegra zapewne znaczącą rolę w wywalczeniu mistrzostwa Danii przez swój zespół.

Ekipa z Parken znajduje się już o krok od zdobycia czternastego tytułu dla najlepszej drużyny w kraju po pokonaniu na wyjeździe Randers.

Z bardzo dobrej strony w tym spotkaniu pokazał się reprezentant Polski, który przy jednobramkowym prowadzeniu „Biało-Niebieskich” obronił rzut karny.

Dla 23-letniego golkipera była to pierwsza zatrzymana jedenastka na poziomie Superligaen w tym sezonie. Wcześniej trzykrotnie uznawał wyższość rywali.

W sumie Grabara zachował 22 czyste konta (17 w samej Superligaen) w 43 rozegranych meczach w trwających jeszcze rozgrywkach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy