Kamil Grosicki odchodzi z West Bromwich Albion [OFICJALNIE]

Kamil Grosicki odchodzi z West Bromwich Albion [OFICJALNIE] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: WBA

West Bromwich Albion poinformowało o rozstaniu z siedmioma piłkarzami. W tym gronie jest Kamil Grosicki.

Polski skrzydłowy już wcześniej potwierdził, że jego przygoda z WBA dobiega końca. Zrobił to w trakcie rozmowy wideo z jedną ze wspierających go firm. Teraz komunikat w tej sprawie opublikował również angielski klub. Wygasający 30 czerwca kontrakt Grosickiego nie zostanie przedłużony.

Grosicki był związany z WBA od początku 2020, gdy trafił do zespołu z Hull City. Od tamtej pory rozegrał 19 meczów w pierwszej drużynie „The Baggies”. O ile w Championship jeszcze pojawiał się na murawie, to po awansie do Premier League Polak zaliczył na jej boiskach tylko trzy występy. W międzyczasie grywał w ekipie do lat 23.

W trakcie całego sezonu WBA zdobyło tylko 26 punktów i zajmując dziewiętnaste miejsce w tabeli, pożegnało się z Premier League.

Na razie nie wiadomo, gdzie trafi 32-letni Grosicki, ale jak ostatnio powiedział, dostaje telefony z państw arabskich, Ameryki i Turcji.

Polak nie jest jedynym zawodnikiem, który opuszcza WBA. Z klubu odchodzą również: Hal Robson-Kanu, Charlie Austin, Kyle Edwards, Branislav Ivanović, Lee Peltier oraz Andy Lonergan.

Reprezentacja Polski. Agent Grosickiego o braku jego powołania na EURO 2020: Kamil jest pokrzywdzony

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy