Kamil Grosicki wrócił na boisko i zanotował asystę [WIDEO]

Kamil Grosicki wrócił na boisko i zanotował asystę [WIDEO] fot. Eleven Sports
Źródło: Eleven Sports

Kamil Grosicki zanotował asystę w meczu III rundy Pucharu Anglii pomiędzy Blackpool a West Bromwich Albion.

Polski skrzydłowy wrócił dzisiaj do jedenastki WBA po długiej przerwie. Po raz ostatni znalazł się w niej we wrześniowym spotkaniu Pucharu Ligi z Harrogate Town (3:0). Potem pojawił się na murawie tylko raz, wchodząc na boisko z ławki rezerwowych.

Sobotni mecz Pucharu Anglii lepiej rozpoczęło Blackpool, które objęło prowadzenie w 41. minucie dzięki trafieniu Jerry’ego Yatesa.

WBA doprowadziło do remisu na początku drugiej połowy. Po krótkim wykonaniu rzutu rożnego piłka trafiła pod nogi Grosickiego, który popisał się dokładnym dośrodkowaniem w kierunku Semiego Ajayiego. Ten strzałem głową umieścił ją w siatce.

Dla polskiego skrzydłowego to pierwsza asysta w tym sezonie.

Na tablicy widnieje obecnie remis 2:2. Kolejne bramki zdobyli Gary Madine (Blackpool) oraz Matheus Pereira (WBA, z rzutu karnego). Jedenastkę podyktowano po tym, jak Grosicki trafił piłką w rękę jednego z rywali.