Kamiński zmienia klub

Kamiński zmienia klub
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: RevierSport

Marcin Kamiński najprawdopodobniej opuści VfB Stuttgart.

Jak poinformował „RevierSport”, Kamiński przed końcem okna powinien przenieść się do beniaminka Bundesligi, Fortuny Düsseldorf, na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu. Obecnie ustalane są ostatnie szczegóły transakcji. Temat nie jest nowy, bo Fortuna intensywnie interesuje się reprezentantem Polski od kilku tygodni.

26-letni środkowy obrońca przeniósł się do Stuttgartu latem 2016 roku na zasadzie wolnego transferu po wygaśnięciu umowy z Lechem Poznań. W ostatnim sezonie Bundesligi zagrał 23 mecze, jednak teraz nie znalazł uznania u trenera Tayfuna Korkuta, od którego dostał zgodę na przeprowadzkę wobec pozostania w klubie mistrza świata, Benjamina Pavarda.

Za Fortuną bardzo intensywne okno. Kamiński byłby bohaterem 13. letniego transferu düsseldorfczyków.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy