Kapitalna Legia Warszawa tylko remisuje. To na razie bohater wicemistrzów Polski [WIDEO] fot. FotoPyK
Paweł Hanejko

Legia Warszawa remisuje z Aston Villą 2-2, a bramki zdobywali do tej pory dla wicemistrzów Polski Paweł Wszołek oraz Ernest Muçi.

Legia Warszawa przed spotkaniem z Aston Vilą była skazywana na porażkę.

Nie jest tajemnicą, że Anglicy to zespół, który dysponuje zdecydowanie większym potencjałem, ale mimo to lepiej mecz rozpoczęli wicemistrzowie Polski.

Już w 3. minucie znakomite dośrodkowanie Patryka Kuna na bramkę zamienił Paweł Wszołek i było 1-0.

Radość nie trwała jednak długo, ponieważ chwilę później goście wyrównali. Potężnym strzałem popisał się Nicolò Zaniolo, ale piłkę na poprzeczkę sparował Kacper Tobiasz. Z dobitką jednak nie dał sobie rady i na liście strzelców pojawiło się nazwisko Jhona Durana.

Drużyna Runjaicia nie zamierzała składać broni i w 26. minucie asystę popisał się świetny tego dnia Paweł Wszołek, a piłkę do bramki skierował Ernest Muçi.

Na razie mamy jednak 2-2, ponieważ wyrównał Lucas Digne.