Kapitan Lecce na radarach klubów Bundesligi

Kapitan Lecce na radarach klubów Bundesligi
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Kapitan Lecce, które od tego sezonu występuje w Serie A, jest obiektem zainteresowania ze strony Borussii Dortmund oraz Eintrachtu Frankfurt. Tym samym Morten Hjulmand może niebawem zawitać do Bundesligi - donosi „La Gazzetta dello Sport”.

Mimo że w poprzedniej kampanii zawodnik występował w Serie B, to już wtedy znajdował się na radarach lepszych ekip. Wszak nie brakowało spekulacji odnośnie zakusów ze strony Interu Mediolan, który rozglądał się za ewentualnym następcą Marcelo Brozovicia.

23-latek do Włoch trafił ledwie półtora roku temu, a od trwającego sezonu przywdziewa opaskę kapitańską. Sztab szkoleniowy docenił w ten sposób jego zaangażowanie i waleczność.

Mając na uwadze odgrywaną rolę, Lecce wycenia Mortena Hjulmanda na co najmniej 20 milionów euro.

Aktualnie w angaż Duńczyka celują Borussia Dortmund oraz Eintracht Frankfurt. Obie drużyny szukają defensywnego pomocnika o cechach, które posiada ten gracz.

Wydaje się, że cała operacja może odbyć się najwcześniej latem następnego roku.

Hjulmand jak dotąd w koszulce beniaminka włoskiej ekstraklasy uzbierał 67 występów i zanotował siedem asyst. W seniorskiej kadrze Danii wciąż jeszcze nie zadebiutował.

Przed przyjazdem na Półwysep Apeniński piłkarz bronił barw austriackiego FC Flyeralarm Admira.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy