Kapustka nie trafi do Legii

Kapustka nie trafi do Legii fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk I Maciej Kmita

Zgodnie z doniesieniami Tomasza Włodarczyka nie ma szans na zimowy transfer Bartosza Kapustki do Legii Warszawa.

Informacje na temat możliwych przenosin 23-letniego zawodnika do ekipy wicemistrza Polski pojawiły się kilkanaście godzin temu. Włodarczyk, ale i Maciej Kmita z WP SportoweFakty, podają jednak, że Kapustka w tym oknie nie trafi do Warszawy.  

Legia (nie pierwszy raz) faktycznie brała pod uwagę ściągnięcie 14-krotnego reprezentanta Polski, ale Leicester nie zamierza wyrażać zgody na taki ruch. Jak czytamy, władze „Lisów” zadecydują o losie Kapustki latem.  

Polak jest zawodnikiem angielskiego klubu od 2016 roku, kiedy to trafił na King Power Stadium z Cracovii. Do tej pory rozegrał on trzy mecze w pierwszym zespole „Lisów”, a do tego był wypożyczony do Freiburga oraz Oud-Heverlee Leuven.  

W marcu, przebywając w Belgii, Kapustka zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. Poważna kontuzja skutkowała kilkumiesięczną przerwą. Mogący być wykorzystywany na kilku pozycjach skrzydłowy powoli się odbudowuje. W styczniu rozegrał dwa spotkania w drużynie Leicester do lat 23. Włodarczyk dodaje, że Polak regularnie bierze też udział w preferowanych przez Brendana Rodgersa gierkach wewnętrznych dla zawodników niełapiących się do składu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy