Kapustka nie trafi do Legii

Kapustka nie trafi do Legii fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk I Maciej Kmita

Zgodnie z doniesieniami Tomasza Włodarczyka nie ma szans na zimowy transfer Bartosza Kapustki do Legii Warszawa.

Informacje na temat możliwych przenosin 23-letniego zawodnika do ekipy wicemistrza Polski pojawiły się kilkanaście godzin temu. Włodarczyk, ale i Maciej Kmita z WP SportoweFakty, podają jednak, że Kapustka w tym oknie nie trafi do Warszawy.  

Legia (nie pierwszy raz) faktycznie brała pod uwagę ściągnięcie 14-krotnego reprezentanta Polski, ale Leicester nie zamierza wyrażać zgody na taki ruch. Jak czytamy, władze „Lisów” zadecydują o losie Kapustki latem.  

Polak jest zawodnikiem angielskiego klubu od 2016 roku, kiedy to trafił na King Power Stadium z Cracovii. Do tej pory rozegrał on trzy mecze w pierwszym zespole „Lisów”, a do tego był wypożyczony do Freiburga oraz Oud-Heverlee Leuven.  

W marcu, przebywając w Belgii, Kapustka zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. Poważna kontuzja skutkowała kilkumiesięczną przerwą. Mogący być wykorzystywany na kilku pozycjach skrzydłowy powoli się odbudowuje. W styczniu rozegrał dwa spotkania w drużynie Leicester do lat 23. Włodarczyk dodaje, że Polak regularnie bierze też udział w preferowanych przez Brendana Rodgersa gierkach wewnętrznych dla zawodników niełapiących się do składu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Georginio Wijnaldum porozumiał się z nowym klubem?! Georginio Wijnaldum porozumiał się z nowym klubem?! Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy