Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?!

Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: El Mundo

Karim Benzema otrzymał lukratywną ofertę z Arabii Saudyjskiej - informuje „El Mundo”. Pochodzi ona od rządu tamtejszego kraju i gwarantuje napastnikowi bajeczne profity.

Karim Benzema ma ważny kontrakt z Realem Madryt do 30 czerwca 2023 roku. Jeszcze do niedawna wydawało się, że pozostanie on na kolejny sezon w stolicy Hiszpanii.

Ostatnie wydarzenia, czyli bolesna porażka w Lidze Mistrzów, a także potencjalna przebudowa drużyny, spowodowały, że Francuz zastanawia się nad przyszłością. Ma on na stole propozycję nowej umowy od wicelidera LaLigi, ale dodatkowo spłynęła do niego bajeczna oferta z Arabii Saudyjskiej - informuje „El Mundo”.

Pochodzi ona od rządu tamtejszego kraju, który chce wywalczyć sobie organizację mundialu w 2030 roku i inwestuje w kwestii wizerunkowe, jak pozyskiwanie wielkich gwiazd.

Kilka miesięcy temu do Arabii Saudyjskiej przybył przecież Cristiano Ronaldo, a wkrótce możliwe, że jego los podzieli też Lionel Messi. Czy dołączy do nich Karim Benzema?

Francuz ma propozycję, która opiewa na 100 milionów euro za sezon gry i nie trzeba odprowadzać od tej kwoty podatku. Dodatkowo atakujący może wybrać sobie drużynę i miasto.

Stałby się on przy okazji ambasadorem kandydatury Arabii Saudyjskiej na mundial w 2030 roku.

Benzema decyzji jeszcze nie podjął, ale Real Madryt już rozgląda się za potencjalnymi następcami. W tym kontekście wymienia się takie nazwiska jak Harry Kane, Victor Osimhen czy Lautaro Martínez.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy