Karol Linetty z niepewną przyszłością w Torino

Karol Linetty z niepewną przyszłością w Torino fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CalcioMercato.com

Przyszłość Karola Linettego w Torino nie jest przesądzona, o czym informuje CalcioMercato.com.

Na początku obecnego sezonu władze Torino postanowiły zatrudnić na stanowisku trenera pierwszej drużyny, Marco Giampaolo.

Zaraz po swojej nominacji 53-latek postawił sprowadzić do siebie jednego z doskonale znanych mu piłkarzy z czasów, kiedy prowadził Sampdorię, a więc Karola Linettego.

Polak trafił do wspomnianej ekipy za siedem i pół miliona euro. Zarówno kibice, jak i klubowe władze wiązały z tym transferem spore nadzieje.

Środkowy pomocnik do tej pory spisuje się jednak zdecydowanie poniżej oczekiwań. Po zmianie szkoleniowca i zatrudnieniu Davide Nicoli, były piłkarz Lecha Poznań gra coraz mniej.

Z tego też powodu na Półwyspie Apenińskim zaczęto spekulować, że być może wkrótce pożegna się z Torino i poszuka nowego pracodawcy.

Do takiej sytuacji może rzeczywiście dojść, ale w tej chwili plan jest inny. Według tego, co twierdzi CalcioMercato.com, Polak otrzyma od szkoleniowca jeszcze jedną szansę.

30-krotny reprezentant Polski rozegrał w trwającym sezonie 26 spotkań. W tym czasie strzelił jednego gola.

Kontrakt wiąże go z obecnym klubem do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy