Karsdorp może odejść z Romy

Karsdorp może odejść z Romy
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

AS Roma nie wiąże przyszłości z Rickiem Karsdorpem i w związku z tym Holender może wkrótce zmienić klub.

Prawy obrońca ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w ojczyźnie, a konkretniej w Feyenoordzie Rotterdam, dla którego rozegrał 24 spotkania okraszone dwoma trafieniami i pięcioma asystami. Mimo tego wydaje się, że decyzja w sprawie jego przyszłości została już podjęta i raczej nie leży ona w Rzymie.

Nicolò Schira podaje, że zainteresowanie 25-latkiem przejawiają Schalke 04, Sevilla, a w ostatnich dniach o sytuację zawodnika zapytanie złożyło także Southampton. Zważywszy na te informacje, trzykrotny reprezentant „Oranje” nie powinien mieć problemu ze znalezieniem przyszłego klubu.

Karsdorp w 2017 roku został sprowadzony na Stadio Olimpico przez Monchiego, obecnego dyrektora sportowego „Los Sevllistas”. Wówczas zapłacono za niego 16 milionów euro, lecz dziś niewątpliwie trudno będzie odzyskać tę kwotę.

W koszulce Romy boczny defensor uzbierał raptem 15 występów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy