Keisuke Honda nie tylko dalej gra w piłkę, ale też podpisał nową umowę jako selekcjoner [OFICJALNIE]

Keisuke Honda nie tylko dalej gra w piłkę, ale też podpisał nową umowę jako selekcjoner [OFICJALNIE] fot. bestino / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FFC | Twitter

Władze FFC poinformowały o kontynuowaniu współpracy z Keisuke Hondą, który podpisał nową umowę.

Japończyk, mimo że nadal nie zakończył kariery piłkarskiej, od sierpnia 2018 roku pełni rolę dyrektora generalnego i selekcjonera kambodżańskiej reprezentacji (razem z 33-letnim argentyńskim trenerem Féliksem Dalmásem).

De facto z tamtejszym futbolem 34-latek jest związany już od 2016 roku. Ma udziały w Soltilo Angkor FC, a ponadto utworzył w tym państwie szkółkę piłkarską.

Keisuke Honda odpowiada za wyniki nie tylko pierwszej reprezentacji, ale i kadry do lat 23. To właśnie na pracy z tą drugą ma skupić się w najbliższym czasie. Będzie to możliwe po dzisiaj ogłoszonym przedłużeniu umowy.

To druga dobra wiadomość dla ofensywnego pomocnika w ostatnim czasie. Niedawno związał się on bowiem zawodowo z Neftçi PFK, a teraz podpisał nowe porozumienie z FFC.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy