Kibice Fenerbahçe skandowali nazwisko Władimira Putina. Mircea Lucescu zbojkotował konferencję prasową [WIDEO]

Kibice Fenerbahçe skandowali nazwisko Władimira Putina. Mircea Lucescu zbojkotował konferencję prasową [WIDEO] fot. Batu Bozkürk [Twitter]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport | Transfery.info

Fenerbahçe przegrało dwumecz z Dynamem Kijów w drugiej rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów (1:1, 1:2 po dogrywce) i pożegnało się z marzeniami o grze w elitarnych rozgrywkach. Po zakończeniu pojedynku w Stambule najwięcej mówi się jednak o skandalicznym zachowaniu fanów gospodarzy.

„Biało-Niebiescy” udali się do Turcji z niezbyt korzystnym dla siebie rezultatem, ponieważ w pierwszym spotkaniu rozgrywanym na stadionie ŁKS-u zanotowali remis z „Żółtymi kanarkami”.

Ten wynik stawiał w lepszym położeniu gospodarza drugiego starcia. Ten nie zdołał w ostatecznym rozrachunku wykorzystać tego przywileju i po dogrywce uznał wyższość drużyny, w której występuje Tomasz Kędziora.

Zwycięstwo ukraińskiego zespołu, w obliczu trwającej wojny, ucieszyło wielu bezstronnych obserwatorów. W szczególności ze względu na kuriozalne zachowanie fanów Fenerbahçe, którzy po stracie pierwszej bramki zaczęli skandować nazwisko prezydenta Rosji - Władimira Putina.

To skandaliczne zdarzenie nie wpłynęło w deprymujący sposób na Dynamo Kijów, składające się w dużej mierze z ukraińskich zawodników, bo pomimo pechowo straconego gola tuż przed końcem regulaminowego czasu gry, wygrało dogrywkę.

Po jej zakończeniu duże pretensje o postawę kibiców stambulskiego zespołu i brak jakiejkolwiek reakcji sędziów miał trener Mircea Lucescu, który zbojkotował pomeczową konferencję prasową.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy