Kibice krzyczą „Messi”, a Cristiano Ronaldo robi to... Kontrowersyjny gest [WIDEO]

Kibice krzyczą „Messi”, a Cristiano Ronaldo robi to... Kontrowersyjny gest [WIDEO] fot. Daily Mail
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Transfery.info

Al-Nassr z Cristiano Ronaldo w składzie pokonało w ostatniej kolejce Al-Shabab. Po końcowym gwizdku portugalski gwiazdor został wyprowadzony z równowagi przez kibiców, którzy krzyczeli „Messi”.

Al-Nassr włączyło się na poważnie do walki o mistrzostwo Arabii Saudyjskiej. Po kilku słabszych momentach zespół, w którym od stycznia ubiegłego roku występuje Cristiano Ronaldo, zaczął regularnie punktować.

Na ten moment drużyna Portugalczyka traci cztery punkty do Al-Hilal. Przewaga może się wkrótce powiększyć, gdyż ekipa Jorge Jesusa ma do rozegrania jeden mecz więcej. 

Ronaldo w minionej kolejce powiększył swój imponujący dorobek strzelecki, wykonując pewnie rzut karny w derbowym starciu z Al-Shabab. Na przestrzeni 29 spotkań zaliczył już 28 trafień i jedenaście finalnych podań.

Ostatecznie po wymagającej rywalizacji Al-Nassr wygrało 3:2.

Kibice gości mieli jednak sporo do powiedzenia po porażce. Na widok świętującego Ronaldo zaczęli głośno skandować nazwisko Lionela Messiego. 39-latkowi się to najwidoczniej mocno nie spodobało, gdyż odpowiedział obscenicznym gestem. 

Jak łatwo się domyśleć, zachowanie wychowanka Sportingu nie spotkało się z pozytywnym odbiorem.

Ronaldo przez lata toczył imponujący bój z Lionelem Messim. Ich rywalizacja w czasach, gdy grali dla Realu Madryt i FC Barcelony już na zawsze przejdzie do historii futbolu.

Niedzielny gest może przynieść 39-latkowi konsekwencje. Gazeta „Asharq al-Awsat” wyjaśnia, że nawet jeśli nie było jeszcze oficjalnej reakcji ze strony Saudi Pro League, komisja do spraw etyki i dyscypliny pilnie wszczęła śledztwo w sprawie incydentu. Decyzja zostanie podjęta w ciągu najbliższych dwóch dni.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rafa Lopes może wrócić do Polski Rafa Lopes może wrócić do Polski Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać” Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy