Kibice KV Mechelen wspierają 17-latka. Nagroda pocieszenia dla autora pamiętnego pudła w Belgii

Kibice KV Mechelen wspierają 17-latka. Nagroda pocieszenia dla autora pamiętnego pudła w Belgii
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: KV Mechelen

Przed dwoma dniami KV Mechelen mierzyło się z KV Oostende i przegrało ten mecz 0:1. Nim goście strzelili gola, ogromnej okazji do wpisania się na listę strzelców nie wykorzystał Aster Vranckx, lecz fani drużyny zamiast go zganić, postanowili wesprzeć.

17-latek to duży talent belgijskiej piłki. Reprezentował on swój kraj w sekcjach U-15 i U-16, a teraz cieszy się występami w kadrze do lat 19 (jak dotąd uzbierał ich pięć). Doceniwszy ten fakt, sztab szkoleniowy „De Kakkers” stawia na niego regularnie właściwie już od drugiej części poprzedniego sezonu.

Nie inaczej jest w obecnych rozgrywkach. Środkowy pomocnik w ubiegłą sobotę wybiegł na boisko w pierwszym składzie na mecz z KV Oostende. W drugiej połowie wydawało się, że zanotuje on trafienie. Po godzinie gry znalazł się bowiem przed bramką i choć nie znajdował się w niej golkiper, zawodnik… nie trafił do siatki. Następnie, w doliczonym czasie gry goście zdobyli bramkę, a tym samym zgarnęli trzy punkty.

Największym zainteresowaniem po ostatnim gwizdku cieszyła się sytuacja z wielkim pudłem, jakie zanotował Aster Vranckx. Aby zatem dodać otuchy młodemu Belgowi, kibice KV Mechelen w głosowaniu na Facebooku wybrali go piłkarzem meczu. 17-latek dostał zatem nagrodę pocieszenia, która powinna chociaż trochę wpłynąć na poprawę jego nastroju.

W trwających rozgrywkach gracz, mający także paszport Demokratycznej Republiki Konga, wystąpił w pięciu spotkaniach, notując jedno trafienie.

Więcej na temat: Aster Vranckx KV Mechelen Belgia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Ragnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Ragnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy