„Kiedy, jak nie teraz?” Dawid Kownacki reaguje na brak powołania do reprezentacji Polski

„Kiedy, jak nie teraz?” Dawid Kownacki reaguje na brak powołania do reprezentacji Polski fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Foot Truck

Dawid Kownacki wziął udział w programie „Foot Truck”, gdzie zareagował na brak powołania do reprezentacji Polski.

Dawid Kownacki, który występuje obecnie w Fortunie Düsseldorf, rozgrywa znakomity sezon. Łącznie rozegrał do tej pory 26 meczów, a jego dorobek to 13 bramek oraz osiem asyst.

Między innymi dlatego zainteresowanie nim generują takie kluby, jak Union Berlin, Eintracht Frankfurt oraz Freiburg.

Nikogo nie powinien dziwić zatem fakt, że wielu kibiców i ekspertów domagało się powołania dla atakującego od selekcjonera Fernando Santosa.

Portugalczyk uznał jednak inaczej i 26-latek tym razem musi obejść się smakiem.

Jak Dawid Kownacki zareagował na brak powołania do drużyny narodowej? O tym opowiedział w programie „Foot Truck”.

- Liczyłem, że dostanę powołanie, bo kiedy, jak nie teraz? - pyta atakujący.

- Jestem w najlepszej formie od dłuższego czasu, wykręcam dobre liczby, a poza tym gram praktycznie wszystko. Patrząc na konkurencję, która jest w reprezentacji Polski, mogłem spodziewać się tego powołania. Zobaczyłem jednak, że mnie nie ma, dlatego poczułem się, jakby ktoś strzelił mi w twarz - dodał.

Reprezentacja Polski rozegra pierwszy mecz eliminacji do EURO 2024 już w piątek, a rywalem będą Czesi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja Cezary Kulesza ze stanowczym stanowiskiem w sprawie decyzji UEFA na temat rosyjskich drużyn. „To jedyna słuszna decyzja” [OFICJALNIE] Cezary Kulesza ze stanowczym stanowiskiem w sprawie decyzji UEFA na temat rosyjskich drużyn. „To jedyna słuszna decyzja” [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy