Kłopot Lecha. Czołowy zawodnik nie zagra z Termalicą

Kłopot Lecha. Czołowy zawodnik nie zagra z Termalicą
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Lech Poznań

Jan Bednarek nie wystąpi w piątkowym starciu z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

Kluczowy obrońca Lecha Poznań nie będzie mógł wystąpić w pierwszym spotkaniu rundy wiosennej swojego zespołu z powodu choroby.

- Janek ma ospę wietrzną. Większość piłkarzy przeszła w przeszłości tę chorobę. Pozostałych mamy pod ścisłą obserwacją - przyznał prof. Krzysztof Pawlaczyk, szef sztabu medycznego „Kolejorza”.

Bednarek na wszelki wypadek został na tydzień odsunięty od treningów z pierwszą drużyną i jeżeli nie wydarzy się nic niespodziewanego to wróci do normalnych zajęć z resztą ekipy z województwa wielkopolskiego w poniedziałek.

20-letni defensor w trwających rozgrywkach wystąpił w 19 meczach Lecha i zdobył w nich jednego gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy