Kłopoty Breela Embolo. Policja uważa, że to on uciekał przed nią przez dach

Kłopoty Breela Embolo. Policja uważa, że to on uciekał przed nią przez dach fot. Bild
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bild I Rp-online.de

Niemieckie media rozpisują się ostatnio na temat Breela Embolo. Powodem jest impreza, w której miał wziąć udział napastnik Borussii Mönchengladbach, i jego późniejsza ucieczka przed policją.

Do zdarzenia doszło w weekend, już po sobotnim meczu wyjazdowym Borussii ze Stuttgartem (2:2). Embolo miał wziąć udział w imprezie nad jeziorem Baldeneysee w Essen. Oprócz niego na miejscu było ponad 20 innych osób.

Piłkarz tłumaczył się, że nie imprezował i w Essen oglądał tylko mecz koszykówki w domu przyjaciela, a zabawa odbywała się obok. Borussia prewencyjnie zdecydowała się usunąć go z kadry na wtorkowe spotkanie z Werderem Brema wygrane przez siebie 1:0. Wszystko z powodu możliwości złamania przez piłkarza przepisów dotyczących zachowania w trakcie pandemii koronawirusa.

Nie wszystkie informacje były potwierdzone, ale wiele wskazuje na to, że rację miał „Bild”, który od początku ze szczegółami opisywał całe zajście. Według tego źródła Embolo brał udział w imprezie, ale w pewnym momencie… uciekł z jego miejsca przez okno i dachem przeszedł do jednego z innych mieszkań. Gdy weszła do niego policja, piłkarz był sam.

M.in. Rp-online.de podaje, że ten scenariusz został potwierdzony przez policję. Stuprocentowa identyfikacja osoby uciekającej przez dach jest niezwykle trudna, ale zakłada ona, że był to Embolo.

Zobaczymy, jaka będzie kontynuacja sprawy i czy 23-letni piłkarz zmieni swoje wyjaśnienia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy