Klopp chce pomocnika Realu!

Klopp chce pomocnika Realu! fot. Transfery.info
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Liverpool jest zainteresowany sprowadzeniem Mateo Kovacicia.

Pomocnik rok temu przeniósł się z Interu Mediolan do Realu Madryt, jednak nie udało mu się wywalczyć miejsca w pierwszym składzie. W związku z tym coraz bardziej realny staje się powrót 22-latka do Włoch, gdzie zainteresowanie wyrażają między innymi AC Milan czy Juventus. 

Niezależnie od ostatecznej destynacji Chorwata Zinedine Zidane woli wysłać go na wypożyczenie niż pozbywać się na zasadzie transferu definitywnego, chyba że na Santiago Bernabeu wpłynęłaby oferta w wysokości około 24 milionów euro. 

Jak informuje Gianluca Di Marzio, powrót do Serie A nie jest jedyną opcją Kovacicia. W swoim zespole widzi go bowiem teraz menedżer Liverpoolu Jurgen Klopp, zamierzający przeprowadzić w letnim oknie transferowym sporo zmian personalnych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy John van den Brom rozmawia z klubem. Działacz potwierdził John van den Brom rozmawia z klubem. Działacz potwierdził

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy