Klopp po pomocnika. Możliwa zimowa oferta

Klopp po pomocnika. Możliwa zimowa oferta
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Mirror | Sheffield United

Liverpool FC jest zainteresowany kupnem Davida Brooksa z Sheffield United, ale musi walczyć o tego zawodnika między innymi z Arsenalem.

20-letni piłkarz jest łączony z transferem do Premier League po imponującym początku sezonu. Ofensywny pomocnik rozegrał dziesięć spotkań w Championship i EFL Cup, asystując w nich trzykrotnie. Jego postawa została doceniona również przez selekcjonera reprezentacji Walii, który powołał go na ostatnie dwa spotkania eliminacji do Mistrzostw Świata w Rosji przeciwko Gruzji i Irlandii, nie dając jednak szans na zadebiutowanie.

Jürgen Klopp od początku sezonu obserwuje Brooksa i jest pod wrażeniem jego gry, chcąc zaproponować w styczniu 10 milionów funtów za kartę zawodniczą 20-latka. Liverpool musi jednak okazać się skuteczniejszy w negocjacjach od trzech swoich ligowych rywali – Arsenalu, West Hamu i Newcastle.

Złą wiadomością dla drużyn z angielskiej elity jest fakt, że we wtorek Walijczyk, który jest również uprawniony do reprezentowania Anglii, podpisał nowy czteroletni kontrakt z Sheffield United. Wcześniej menadżer klubu, Chris Wilder, zapowiadał, że zawodnik nie jest na sprzedaż i w styczniu na pewno nie opuści zespołu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy