Klopp zapowiada dalsze sukcesy Liverpoolu i wielkie świętowanie. „Pij, co chcesz, ale przygotuj się na imprezę, gdy ten pieprz**y wirus zniknie”

Klopp zapowiada dalsze sukcesy Liverpoolu i wielkie świętowanie. „Pij, co chcesz, ale przygotuj się na imprezę, gdy ten pieprz**y wirus zniknie” fot. Sky Sports
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sports

Liverpool odebrał upragnione i długo wyczekiwane trofeum za odniesienie zwycięstwa w Premier League po pokonaniu Chelsea (5:3). Jürgen Klopp nie ukrywał radość z tego faktu i stwierdził, że Liverpool nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

„The Reds” zapewnili sobie zdobycie mistrzowskiego tytułu na siedem kolejek przed zakończeniem zmagań w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii i tym samym po 30 latach przerwy oraz po raz pierwszy w erze Premier League sięgnęli po upragnione trofeum.

Jürgen Klopp przyznał po ceremonii wręczenia medali i pucharu, że prowadzona przez niego drużyna nie zamierza w żadnym stopniu zadowolić się osiągniętymi do tej pory sukcesami i planuje w dalszym ciągu zwyciężać oraz zdobywać kolejne tytułu.

- Nie przestaniemy i nie zatrzymamy się. Wciąż mamy przed sobą wewnętrzne wyzwania oraz aspekty, które możemy poprawić - powiedział szkoleniowiec.

- To niewiarygodne. Wygraliśmy cztery duże trofea i dlatego nie mogę być bardziej dumny z drużyny. Zazwyczaj jestem osobą, która nie potrzebuje zdjęć z nimi, ale teraz zrobię sobie takie ze wszystkimi czterema pucharami - dodał Niemiec.

- Świętowanie tego sukcesu z kibicami byłoby lepsze, ale od miesięcy wiedzieliśmy, że nie będzie to możliwe. A ja sam nie byłem nawet pewien, czy uda się nam dokończyć sezon. Szczerze mówiąc, nie mógłbym być teraz szczęśliwszy. Wiem, że byłoby idealnie, gdyby stadion był pełny, ale nie możemy tego zmienić. Teraz możemy tylko postarać się pokazać ludziom, że zrobiliśmy to dla nich - przyznał Klopp.

Menedżer Liverpool nie omieszkał także zwrócić się do kibiców angielskiego zespołu i zapowiedział już wspólne świętowanie zwycięstwa w Premier League po unormowaniu się sytuacji z koronawirusem.

- Jeśli drogi kibicu nie widzisz tego, że robimy to dla ciebie, to nie mogę ci pomóc. Pięć lat temu prosiłem cię, żebyś zmienił się z wątpiącego w wierzącego fana. Ty to zrobiłeś i uczyniłeś nas mistrzami. Dziękuję ci za to. Wszyscy powinniśmy teraz świętować. Pij, co chcesz, ale przygotuj się na imprezę, gdy ten pieprz**y wirus zniknie - powiedział szkoleniowiec.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego Aston Villa gotowa zaakceptować ofertę Manchesteru City za Jacka Grealisha Aston Villa gotowa zaakceptować ofertę Manchesteru City za Jacka Grealisha

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy