Klub z Ekstraklasy kontaktował się w sprawie zatrudnienia Gino Lettieriego

Klub z Ekstraklasy kontaktował się w sprawie zatrudnienia Gino Lettieriego fot. Fotopyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: 4-4-2.com

Gino Lettieri był kandydatem na trenera Lechii Gdańsk - podaje 4-4-2.com.

Gino Lettieri to postać dobrze znana kibicom Ekstraklasy. Między 2017 a 2019 rokiem 56-latek był trenerem Korony Kielce. Z nim za sterami zajmowała ona ósme i dziesiąte miejsce na najwyższym rodzimym szczeblu. Po opuszczeniu naszego kraju urodzony w Szwajcarii Włoch, który ma również obywatelstwo niemieckie, pracował w MSV Duisburg oraz AEK-u Ateny (jako asystent), a obecnie prowadzi FK Panevėžys.

Rozgrywki 2022 zakończył z nim na trzecim miejscu w tabeli litewskiej ekstraklasy. W obecnym z kompletem 12 punktów zdobytych w czterech meczach przewodzi jej.

Jak się okazuje, ostatnio pojawił się temat powrotu Lettieriego do Polski. Taką informację przekazało 4-4-2.com, któremu szkoleniowiec potwierdził, że przedstawiciele Lechii Gdańsk kontaktowali się z władzami jego aktualnego klubu. Na przeszkodzie przynajmniej według powyższego źródła stanął kontrakt z Panevėžys, w którym widnieje klauzula wykupu na poziomie 80 tysięcy euro. Działacze zespołu z Trójmiasta nie zdecydowali się jej aktywować.

Ostatecznie gdańszczanie, którzy rozstali się z Marcinem Kaczmarkiem, nawiązali współpracę z 48-letnim Davidem Badíą.

- Muszę powiedzieć, że jestem szczęśliwy w obecnym miejscu. Zanotowaliśmy świetny początek sezonu - przyznał z kolei Lettieri.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe Lucas Hernández w spokoju czeka na hitowy transfer Lucas Hernández w spokoju czeka na hitowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy