Klub z Premier League gotów zapłacić 25 milionów funtów za Hakima Ziyecha

Klub z Premier League gotów zapłacić 25 milionów funtów za Hakima Ziyecha fot. Darren Woolley/Focus Images/MB Media/PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Przyszłość Hakima Ziyecha w Chelsea od dawna stoi pod znakiem zapytania. Marokańczykiem interesuje się Everton - podaje Sky Sports.

Do pewnego momentu wydawało się, że klubem najmocniej interesującym się Hakimem Ziyechem jest AC Milan, ale temat ucichł. Ostatnie informacje na jego temat sugerowały, że w kierunku reprezentanta Maroka spoglądają Newcastle United i AS Roma, która podobno zaczęła już rozmowy dotyczące jego pozyskania. Otoczenie 29-latka miało go z kolei zaproponować Barcelonie, ale to mało prawdopodobny kierunek.

Według Sky Sports sprowadzić do swojej drużyny ofensywnego pomocnika lub skrzydłowego chce Everton. Znajdujący się w strefie spadkowej tabeli Premier League „The Toffees” mają być skłonni zapłacić za niego 25 milionów funtów. Chelsea nie wyklucza takiej operacji.

Transfer może stać się jeszcze bardziej realny, jeśli szeregi Evertonu opuści wyceniany na 60 milionów funtów Anthony Gordon. O podpis 21-latka stara się Newcastle United i ma być coraz bliżej osiągnięcia celu.

Wracając do Ziyecha, uczestnik niedawnych Mistrzostw Świata jest piłkarzem Chelsea od 2020 roku, kiedy to z wielkimi nadziejami przeniósł się na Stamford Bridge z Ajaksu. Po ofensywnym graczu spodziewano się w Londynie znacznie więcej. W trwającym sezonie zanotował on 10 występów i asystę w lidze angielskiej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy