Kokorin również na celowniku Fiorentiny

Kokorin również na celowniku Fiorentiny fot. Alizada Studios / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: SportItalia

Do grona kandydatów na nowego napastnika Fiorentiny dołączył Aleksandr Kokorin.

Słaba postawa Patricka Cutrone i Dušana Vlahovicia powoduje, że działacze ekipy występującej na Stadio Artemio Franchi rozglądają się za nowym atakującym.

W ostatnim czasie w prasie przewijały się głównie trzy kandydatury, a więc Felipe Caicedo, Krzysztof Piątek i Gianluca Scamacca. Teraz do tego grona dołączyło kolejne nazwisko.

Chodzi o Aleksandra Kokorina. Rosjanin, który nie jest wyborem Domenico Tedesco, prawdopodobnie rozejrzy się wkrótce za nowym pracodawcą. Tu pojawia się opcja przenosin do Florencji.

Do ewentualnego transferu miałoby dojść prawdopodobnie w styczniu. Na sprowadzenie atakującego nalega bowiem Fiorentiny, Cesare Prandelli.

29-latek rozegrał w tym sezonie dziesięć spotkań. W tym czasie strzelił dwie bramki i dorzucił też dwie asysty.

Jego kontrakt ze stołecznym klubem obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy