Kolejni kandydaci w walce o Berardiego
2016-03-12 15:59:52; Aktualizacja: 9 lat temu
Inter Mediolan i AC Milan chcą pozyskać Domenico Berardiego.
Gwiazdor Sassuolo strzelił już w klubowych barwach 37 bramek i zaliczył 21 asyst w 82 meczach Serie A. Juventus posiada w jego sprawie "dżentelmeńską umowę" pierwokupu, jeśli Berardi zdecyduje się opuścić aktualnego pracodawcę. Nie wiadomo jednak, czy "Bianconeri" będą zainteresowani aktywacją tej klauzuli.
O chęci pozyskania zawodnika dali też znać działacze Totttenhamu. Jak wynika z najnowszych doniesień, walka o 21-latka zyskuje właśnie kolejnych uczestników, którymi są oba zespoły z Mediolanu. Szczególnie realnie wygląda opcja przenosin do Milanu, bowiem niewykluczone, że w przyszłym sezonie "Rossonerich" obejmie aktualny szkoleniowiec Sassuolo, Eusebio Di Francesco.


![Robert Lewandowski strzela, FC Barcelona remisuje do przerwy z Realem Madryt [WIDEO]](img/photos/114420/170x113/xyz.jpg)
![Kamil Grabara wpuścił osiem bramek. To najwyższa porażka Wolfsburga w historii Bundesligi [WIDEO]](img/photos/114417/170x113/kamil-grabara.jpg)
![On dwa razy się nie myli. Raphinha otworzył wynik Superpucharu Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/114419/170x113/xyz.jpg)





![Robert Lewandowski strzela, FC Barcelona remisuje do przerwy z Realem Madryt [WIDEO]](img/photos/114420/90x60/xyz.jpg)
![Kamil Grabara wpuścił osiem bramek. To najwyższa porażka Wolfsburga w historii Bundesligi [WIDEO]](img/photos/114417/90x60/kamil-grabara.jpg)
![On dwa razy się nie myli. Raphinha otworzył wynik Superpucharu Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/114419/90x60/xyz.jpg)









