Kolejny włoski klub po Quintero

Kolejny włoski klub po Quintero
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Chievo jest zainteresowane pozyskaniem Juana Fernando Quintero z FC Porto.

Reprezentant Kolumbii był już jedną nogą w Bologny, jednakże Włosi zrezygnowali z rocznego wypożyczenia z opcją transferu definitywnego, gdyż w ostatniej chwili działacze FC Porto zmienili swoje oczekiwania à propos transakcji. Obie strony ustaliły kwotę wykupu na 15 milionów euro, ale Portugalczycy podnieśli ją o pięć milionów. „Rossoblu” nie mogli pozwolić sobie na tak duży wydatek.

„La Gazzetta dello Sport” podaje, że teraz o wypożyczenie pomocnika powalczy Chievo. Ich oferta jest bardzo podobna do pomysłu Bologny, z tym że w zamian za transfer definitywny działacze „Mussi Volanti” proponują 18 milionów euro.

Juan Fernando Quintero występował już we Włoszech w barwach Pescary. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy