Kontuzja Medela

Kontuzja Medela
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: Sky Sports

Piłkarz Cardiff City Gary Medel zerwał mięsień dwugłowy w udzie i nie zagra przez kilka tygodni.

26-latek doznał kontuzji podczas sobotniego meczu w ramach FA Cup przeciwko Wigan, w którym „Bluebirds” przegrali 1:2 i odpadli z pucharu.

Po spotkaniu zawodnik dodał swoje zdjęcie ze szpitala na Instagramie, pod którym dodał: - Cóż, to jest piłka nożna. Zerwany mięsień, a to oznacza przerwę kilka tygodni. Mam nadzieję, że odzyskam sprawność jak najszybciej.

- To zawsze irytujące, gdy musisz kimś zastąpić swojego podstawowego zawodnika – skomentował menedżer „Bluebirds” Ole Gunar Solskjaer.

Gary Medel jest najdroższym piłkarzem w historii klubu z Cardiff. 26-latek przeszedł do klubu z Sevilli za jedenaście milionów funtów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy