Kontuzja reprezentanta Polski

Kontuzja reprezentanta Polski fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Paweł Wszołek doznał urazu na dzisiejszym treningu reprezentacji Polski.

W czwartek podopieczni Adama Nawałki mieli dwugodzinne zajęcia, które kończyła gra treningowa w pełnych składach, chociaż na zwężonym boisku. To właśnie w jej trakcie skrzydłowy upadł na murawę, uszkadzając sobie rękę.

Na chwilę obecną nie wiadomo, jak groźna jest to kontuzja, bowiem nie przedstawiono jeszcze konkretnej diagnozy. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że mogło dojść nawet do złamania, które wówczas wykluczyłoby 24-latka z walki o miejsce w ostatecznej kadrze na Euro 2016. 

O rozwoju sytuacji będziemy informowali na bieżąco.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Mistrzostwa Świata: Typy na Maroko - Hiszpania Mistrzostwa Świata: Typy na Maroko - Hiszpania Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Mistrzostwa Świata: Składy na Maroko - Hiszpania [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Maroko - Hiszpania [OFICJALNIE] Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy