Kontuzja Starzyńskiego

Kontuzja Starzyńskiego
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Zagłębie Lubin

Filip Starzyński z powodu urazu wypada z kadry Zagłębia Lubin.

Reprezentant Polski zmaga się z kontuzją przepukliny i przechodzi obecnie rehabilitację, która wyklucza go z treningów z drużyną na kilka tygodni.

- Wspólnie z piłkarzem podjęliśmy decyzję, by leczył się zachowawczo, bez ingerencji chirurga. Przez kilka tygodni będziemy musieli sobie radzić bez Filipa. Oczywiście liczymy na jego szybki powrót do gry – poinformował Piotr Burlikowski, dyrektor sportowy klubu.

Starzyński w trwających rozgrywkach wystąpił w dziewięciu meczach „Miedziowych” i zdobył w nich dwa gole oraz zanotował tyle samo asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy