Kontuzja Starzyńskiego

Kontuzja Starzyńskiego fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Zagłębie Lubin

Filip Starzyński z powodu urazu wypada z kadry Zagłębia Lubin.

Reprezentant Polski zmaga się z kontuzją przepukliny i przechodzi obecnie rehabilitację, która wyklucza go z treningów z drużyną na kilka tygodni.

- Wspólnie z piłkarzem podjęliśmy decyzję, by leczył się zachowawczo, bez ingerencji chirurga. Przez kilka tygodni będziemy musieli sobie radzić bez Filipa. Oczywiście liczymy na jego szybki powrót do gry – poinformował Piotr Burlikowski, dyrektor sportowy klubu.

Starzyński w trwających rozgrywkach wystąpił w dziewięciu meczach „Miedziowych” i zdobył w nich dwa gole oraz zanotował tyle samo asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy