Korona Kielce: SIEDMIU zawodników na liście transferowej

Korona Kielce: SIEDMIU zawodników na liście transferowej
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: Korona Kielce

Korona Kielce ogłosiła listę transferową, na której znalazło się siedmiu zawodników pierwszego zespołu. Do zmian doszło także w sztabie szkoleniowym trenera Macieja Bartoszka.

W gronie siedmiu piłkarzy, którzy mogą zimą pożegnać się z Koroną, znalazło się trzech młodych graczy udostępnionych na wypożyczenia - Krystian Miś, Michał Wrześniewski oraz Michał Mokrzycki. Cła trójka nie ma większych szans na regularną grę w Ekstraklasie.

Z kolei Dimitrij Wierchowcow, Ken Kallaste, Charlie Trafford i Maciej Gostomski dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Przed sezonem największe nadzieje wiązano szczególnie z Wierchowcowem i Gostomskim. Białorusin wystąpił w sześciu ligowych spotkań jednak, mimo dużego doświadczenia międzynarodowego, nie potrafił wywalczyć sobie miejsca w składzie "Złoto-Krwistych". Zawodził również Maciej Gostomski, który ostatecznie przegrał walkę o miejsce między słupkami ze Zbigniewem Małkowskim i Michalem Peskoviciem.

Wcześniej kielecki klub opuścili Łukasz Sekulski oraz wspomniany wyżej Małkowski.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami do zmian doszło również w sztabie szkoleniowym kieleckiego klubu. Nowymi asystentami trenera Bartoszka zostali Kamil Kuzera oraz Piotr Tworek. Z tymi funkcjami pożegnali się z kolei Sławomir Grzesik oraz Jarosław Kubicki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy