Korona testuje kolejnych bramkarzy

Korona testuje kolejnych bramkarzy fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Na testach w Koronie Kielce pojawili się dwaj nowi bramkarze - Ernestas Šetkus i Jakub Diviš.

Ryszard Tarasiewicz wobec absencji Zbigniewa Małkowskiego i Wojciecha Małeckiego, którzy są po operacjach, wciąż poszukuje golkipera, który będzie rywalizował z Sebastianem Kosiorowskim o miejsce w wyjściowym składzie "Żółto-Czerwonych".

Na zgrupowanie Korony w Rybniku przyjechało dwóch zagranicznych golkiperów. Pierwszym z nich jest Litwin - Ernestas Šetkus, który ostatnio był zawodnikiem cypryjskiego Nea Salamis Famagusta, w którym rozegrał 31 spotkań. Wcześniej bronił barw takich klubów jak: FK Homel, Botew Płowdiw, Olympiakos Nikozja oraz Tauras Taurogi i Žalgiris Wilnoo. 29-latek ma na koncie także siedem występów w reprezentacji Litwy, w tym jeden meczu eliminacjnym do EURO 2012.

Z kolei drugi to Jakub Diviš, który niemal całą swoją karierę spędził w rodzimych Czechach i na Słowacji. Ostatnio bronił dostępu do bramki Mlady Boleslav, w której zagrał w 16 spotkaniach poprzedniego sezonu. Wcześniej był związany, między innymi z Tatranem Presov, Spartą Krć i Slavią Praga. Ponadto 27-letni bramkarz był młodzieżowym reprezentantem swojego kraju.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ekstraklasa: Składy na Legia Warszawa - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Legia Warszawa - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy