Kosecki na celowniku Lechii

Kosecki na celowniku Lechii
Maciej Wdowiarski
Maciej Wdowiarski
Źródło: Polska The Times

Jakub Kosecki nie może liczyć na regularną grę w Legii, co zamierza wykorzystać Lechia. Gdańszczanie chcą ściągnąć do siebie dynamicznego skrzydłowego.

Co prawda kontrakt Koseckiego z warszawskim klubem obowiązuje do czerwca 2017 roku, ale możliwe jest, że piłkarz go nie wypełni. Jest bowiem coraz bardziej sfrustrowany swoją pozycją w zespole. 

Trener Henning Berg na skrzydłach zdecydowanie chętniej stawia na reprezentantów Polski Michała Kucharczyka i Michała Żyrę. "Kosa" dostaje szanse głównie w meczach ligowych i to w takich, w których grają piłkarze rezerwowi.

Jego sytuację chce wykorzystać Lechia, w której sam zawodnik już kiedyś występował. Miało to miejsce wiosną sezonu 2011/2012. Wówczas trener Legii Maciej Skorża nie widział dla niego miejsca w składzie, dlatego też zdecydował się na wypożyczenie go do Gdańska. Po powrocie do Warszawy "Kosa" w znacznej mierze przyczynił się do zdobycia przez "Wojskowych" mistrzostwa Polski.

W lecie z Warszawy do Gdańska powędrował inny piłkarz - Daniel Łukasik - który w Lechii jest etatowym zawodnikiem pierwszego składu, Niewykluczone, że podobny los czeka Koseckiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy