Kotwica Kołobrzeg torpedowana od zewnątrz?! „Celem jest uniemożliwienie rozegrania nam najbliższego meczu ligowego”

Kotwica Kołobrzeg torpedowana od zewnątrz?! „Celem jest uniemożliwienie rozegrania nam najbliższego meczu ligowego”
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Kotwica Kołobrzeg

Kotwica Kołobrzeg zwróciła się do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu z wyjaśnieniami dotyczącymi jego działalności. Zdaniem klubu placówka próbuje sprawić, aby mecz z rezerwami Lecha Poznań się nie odbył.

Zespół występujący od 2022 roku w II lidze podczas trwającego sezonu radzi sobie znakomicie. Po dziewiętnastu kolejkach „Kotwa” zgromadziła 37 punktów, co jest najlepszym wynikiem w całych rozgrywkach.

Przed podopiecznymi Macieja Bartoszka starcie z Lechem II Poznań, czyli trzynastą ekipą w tabeli.

Nieoczekiwanie zawody mogą nie odbyć się w umówionym terminie. Klub czuje się w tej sprawie całkowicie pominięty.

„Jesteśmy zaniepokojeni działaniami MOSIR-u, którego ewidentnie celem jest uniemożliwienie rozegrania nam najbliższego meczu ligowego z Lechem II Poznań.

Dlaczego prowadzicie oficjalną korespondencję z PZPN i macie na celu odwołanie naszego niedzielnego meczu, pomijając przy tym nasz Klub?!

O co Wam chodzi?!” – pisze Kotwica Kołobrzeg w mediach społecznościowych, przytaczając jednocześnie treść pisma otrzymanego od Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Z treści korespondencji wynika, że federacja została poinformowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu o niepewnościach dotyczących tego, czy lider tabeli trzeciego szczebla rozgrywek w Polsce będzie w stanie zapewnić trzeciego grudnia odpowiednie warunki do rozegrania spotkania z rezerwami „Kolejorza”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy