Kouamé o krok od odejścia z Fiorentiny

Kouamé o krok od odejścia z Fiorentiny fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tuttosport

Christian Kouamé prawdopodobnie przeprowadzi się do Torino, o czym donosi „Tuttosport”.

Brak regularnej gry w rundzie jesiennej spowodował, że Iworyjczyk postanowił poszukać dla siebie nowego pracodawcy. Mówiło się o nim między innymi w kontekście przeprowadzki do Premier League i gry dla Crystal Palace.

Wydaje się jednak, że obierze on inny kierunek. Zdaniem "Tuttosport" zawodnik jest bliski przeprowadzki do Torino.

Miał on rzekomo przystać już na proponowane warunki kontraktu i wydaje się, że wkrótce zrealizowane zostaną pozostałe szczegóły umowy.

Kouamé ma przenieść się do Turynu z Fiorentiny na zasadzie wypożyczenie do 30 czerwca 2021 roku.

W umowie znajdzie się natomiast zapis, mówiący o obowiązku wykupu za 16 milionów euro po wspomnianym okresie. 

Napastnik rozegrał w tym sezonie łącznie 16 spotkań. Strzelił w tym czasie jednego gola.  

Fiorentina latem 2020 roku zapłaciła za niego 11 milionów euro po uprzednim wypożyczeniu z Genoi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Puchar Polski: Piękny gest Badíi. Jako jedyny wrócił na boisko po piłkarza Legii Warszawa [WIDEO] Puchar Polski: Piękny gest Badíi. Jako jedyny wrócił na boisko po piłkarza Legii Warszawa [WIDEO] Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy