Kovačić latem w Premier League?

Kovačić latem w Premier League? fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: AS

Tottenham Hotspur planuje ściągnąć latem pomocnika Realu, Mateo Kovačicia.

Chorwat trafił do Madrytu z Interu za około 30 milionów euro, lecz nie zdołał przekonać do siebie sztabu szkoleniowego i nie może liczyć na regularne występy. Sytuacja zawodnika przyciągnęła uwagę innych klubów, które liczą na jego dostępność w przyszłym oknie transferowym.

Głównym kandydatem do pozyskania pomocnika jest Tottenham. Według hiszpańskiego dziennika"AS", "Koguty" chcą wykorzystać dobre stosunki z "Los Blancos" po transferach Modricia oraz Bale'a i sprowadzić 21-latka na White Hart Lane. Zawodnikiem zainteresowana jest także Sevilla.

Kovačić ma na swoim koncie 21 ligowych występów w trwającym sezonie, lecz w pierwszym składzie wyszedł zaledwie siedem razy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy