Kovačić postawił na swoim. Transfer na ostatniej prostej!

Kovačić postawił na swoim. Transfer na ostatniej prostej! fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: MARCA

„Marca” poinformowała, że Mateo Kovačić w najbliższych godzinach opuści Real Madryt.

Według hiszpańskich dziennikarzy 24-letni wicemistrz świata zostanie wypożyczony do Chelsea.

Kovačić odmówił treningów z Realem, chcąc tym samym wymusić zmianę barw klubowych. Chorwatowi zależy na bardziej regularnym pojawianiu się na boisku.

Dzięki czasowemu transferowi do Chelsea wszystkie trzy strony są zadowolone - angielski klub dostaje klasowego pomocnika, Kovačić minuty, a Real pozostawia sobie kontrolę nad zawodnikiem, z którym wciąż wiąże nadzieje na przyszłość.

Kovačić przeniósł się do Realu z Interu w 2015 roku. W poprzednim sezonie przebywał na boisku podczas meczów LaLiga przez zaledwie 988 minut.

Dla Chelsea będzie to trzeci transfer okna. Wcześniej kupiono Jorginho z Napoli oraz na zasadzie wolnego transferu sprowadzono Roberta Greena.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej Górnik Zabrze zdąży z transferem napastnika? Wszystko jasne Górnik Zabrze zdąży z transferem napastnika? Wszystko jasne OFICJALNIE: Lech Poznań z dodatkowym zastrzykiem gotówki za Kamila Jóźwiaka OFICJALNIE: Lech Poznań z dodatkowym zastrzykiem gotówki za Kamila Jóźwiaka Raków Częstochowa z największym regresem w Ekstraklasie Raków Częstochowa z największym regresem w Ekstraklasie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy