Kovačić wyjaśnił znaczenie swojej cieszynki [WIDEO]

Kovačić wyjaśnił znaczenie swojej cieszynki [WIDEO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Chelsea

Mateo Kovačić wypowiedział się na temat cieszynki, którą zaprezentował po ostatnich trafieniach w barwach Chelsea.

Chorwacki pomocnik czekał na gola przez ponad 1000 dni, ale gdy już się przełamał, to szybko trafił do siatki po raz drugi. Najpierw 25-latek zdobył bramkę w meczu Ligi Mistrzów z Valencią (2:2), a następnie zrobił to w starciu Premier League z Evertonem (1:3). W obu przypadkach zaprezentował tajemniczą cieszynkę, przykładając rękę do swojego nosa.

Kovačić został zapytany o ten gest i wyjawił, o co chodzi.

- Wymyśliłem to spontanicznie, bo w zeszłym sezonie nie zdobyłem przecież ani jednej bramki. Chodzi o moje dwie siostrzenice. Jedna z nich ma zespół Downa. Bardzo ją kocham. Często sobie tak pokazujemy. Ta cieszynka jest właśnie dla nich.

- To miłe, kiedy strzelasz gole i możesz cieszyć się z nich razem z rodziną. Długo na to czekali, ale mam nadzieję, że teraz będę kontynuował dobrą passę - powiedział Chorwat.

Poprzednie trafienie Kovačić zanotował… 29 stycznia 2017 roku w barwach Realu Madryt, który mierzył się wtedy z Realem Sociedad.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy