Kroos: Manchester nigdy nie wchodził w grę

Kroos: Manchester nigdy nie wchodził w grę fot. Transfery.info
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Bild

Toni Kroos w przyszłym sezonie na pewno nie będzie piłkarzem Manchester United FC. Niemiecki pomocnik wyznał, że temat jego gry na Old Trafford nigdy nie był aktualny.

Wczoraj światło dzienne ujrzała informacja mówiąca o braku zainteresowania Kroosem ze strony nowego menadżera Manchesteru, Louisa van Gaala. Holender przyznał, że nie potrzebuje Niemca w swoim zespole.

O potencjalnym przejściu Kroosa z Bayernu do United było głośno od kilku miesięcy. Entuzjastą talentu niemieckiego pomocnika był David Moyes, jednakże nie wytrzymał na swoim stanowisku do czasu rozpoczęcia się letniego okna transferowego. Szkot obserwował Kroosa w kilku meczach Bundesligi i był pewien, że drużynę na następny sezon będzie budował właśnie wokół tego zawodnika.

Po wypowiedzi van Gaala przyszedł czas na stanowisko samego zawodnika. Reprezentant Niemiec stwierdził, że nigdy nie zamierzał odejść do Manchesteru United i zamierza dalej grać w barwach Bayernu.

– W następnym sezonie zamierzam występować w Bayernie. Wcześniej sporo spekulowano, jednakże Manchester nie wchodzi i nigdy nie wchodził w grę. Obecnie jestem w pełni skupiony na przygotowaniach do Mistrzostw Świata - powiedział w wywiadzie udzielony "Bildowi" Kroos.

Kontrakt Toniego Kroosa z Bayernem jest ważny jeszcze przez rok. Zawodnik do tej pory nie zdecydował się przyjąć warunków nowego kontraktu. Obie strony nie mogą dojść do porozumienia w sprawie warunków finansowych. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy