Krzysztof Piątek blisko zimowego transferu. Hertha zaakceptowała już ofertę?!

Krzysztof Piątek blisko zimowego transferu. Hertha zaakceptowała już ofertę?! fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Yakup Çınar [Twitter]

Hertha zaakceptowała warunki wypożyczenia Krzysztofa Piątka zaoferowane przez Galatasaray - uważa Yakup Çınar z „Fanatik”.

Berliński klub obiecywał sobie bardzo wiele po zakontraktowaniu reprezentanta Polski w trakcie zimowego okienka transferowego w 2020 roku. Od tego czasu 26-letni zawodnik nie zdołał jednak spełnić pokładanych w nim nadziei, dlatego „Stara Dama” otworzyła się na przedwczesne zakończenie współpracy ze środkowym napastnikiem w połowie trwających rozgrywek.

Hertha zakładała, że może jej być trudno znaleźć chętnego na usługi Krzysztofa Piątka z uwagi na jego słabą formę.

Na swoje szczęście otrzymała stosunkowo szybko konkretną propozycję za reprezentanta „Biało-Czerwonych” ze strony Galatasaray.

Yakup Çınar z „Fanatik” uważa, że niemiecka drużyna odniosła się w pozytywny sposób do przedstawionej oferty i zgodziła się na wypożyczenie 26-latka z zawartą opcją wykupu. Zatem oba kluby powinny jeszcze ustalić szczegóły całej operacji.

Jeżeli te informacje znajdą swoje rzeczywiste potwierdzenie, to z tureckim zespołem będzie także musiał porozumieć się jeszcze napastnik, który po przeprowadzce do ekipy ze Stambułu mógłby liczyć początkowo na regularną grę z uwagi na udział Mostafy Mohameda w Pucharze Narodów Afryki oraz absencję kontuzjowanego Mbaye'a Diagne'a.

Piątek rozegrał dziesięć spotkań w trwającym sezonie, notując bramkę i asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Pan to co najwyżej zarządza dojściem kota do kuwety”. Jarosław Królewski w gorącej dyskusji „Pan to co najwyżej zarządza dojściem kota do kuwety”. Jarosław Królewski w gorącej dyskusji Wiadomość Lukasa Podolskiego do kibiców Górnika Zabrze Wiadomość Lukasa Podolskiego do kibiców Górnika Zabrze Wisła Kraków ze zmianą w składzie tuż przed meczem z GKS-em Katowice Wisła Kraków ze zmianą w składzie tuż przed meczem z GKS-em Katowice Koniec sezonu w Bundeslidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia Koniec sezonu w Bundeslidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia OFICJALNIE: Roberto De Zerbi odchodzi z Brighton & Hove Albion OFICJALNIE: Roberto De Zerbi odchodzi z Brighton & Hove Albion Jakub Kamiński z udanym finiszem sezonu w Bundeslidze. Efektowny rajd [WIDEO] Jakub Kamiński z udanym finiszem sezonu w Bundeslidze. Efektowny rajd [WIDEO] To kandydat na nowego trenera Znicza Pruszków To kandydat na nowego trenera Znicza Pruszków

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy