Krzysztof Piątek wraca do treningów

Krzysztof Piątek wraca do treningów fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Krzysztof Piątek | Instagram

Krzysztof Piątek wznowił indywidualne treningi, o czym sam poinformował za pośrednictwem Instagrama.

Na trzy kolejki przed końcem Bundesligi, przy okazji starcia Herthy przeciwko Schalke 04, Krzysztof Piątek doznał kontuzji złamania kostki. To spowodowało, że piłkarz musiał przejść operację.

Przez problemy zdrowotne został on wykluczony z gry nie tylko w klubie, ale i w reprezentacji. Napastnik nie znalazł się przez to w kadrze na EURO 2020.

Od kilku tygodni 26-latek przechodzi rehabilitację. Początkowo mówiło się, że do treningów wróci dopiero w sierpniu. Zostało to jednak nieco przyśpieszone.

W czwartek opublikowane zostało wideo, na którym Piątek ćwiczy na specjalnej bieżni.

„Krok po kroku. Jestem blisko tego, by wrócić silniejszy, niż kiedykolwiek” - napisał zawodnik Herthy.

Na ten moment ciężko ferować, kiedy zobaczymy atakującego na boisku. Wątpliwe wydaje się, aby zdążył przed 15 sierpnia. Wtedy to stołeczny zespół zmierzy się w 1. kolejce Bundesligi przeciwko 1. FC Köln.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 75 milionów euro za Dušana Vlahovicia. Hit okna blisko finalizacji! 75 milionów euro za Dušana Vlahovicia. Hit okna blisko finalizacji! FC Barcelona dąży do wymiany z Ajaksem. Złożyła już ofertę FC Barcelona dąży do wymiany z Ajaksem. Złożyła już ofertę Dušan Vlahović: Dla niego wszystko już jasne. Szczegóły nowej umowy Dušan Vlahović: Dla niego wszystko już jasne. Szczegóły nowej umowy Inter Mediolan wyznaczył priorytetowy cel transferowy na końcówkę zimowego okna Inter Mediolan wyznaczył priorytetowy cel transferowy na końcówkę zimowego okna Widzew Łódź przeprowadził drugi zimowy transfer [OFICJALNIE] Widzew Łódź przeprowadził drugi zimowy transfer [OFICJALNIE] Arsenal wierzy w pozyskanie nowego napastnika do końca okna. Spróbuje z dwójką piłkarzy Arsenal wierzy w pozyskanie nowego napastnika do końca okna. Spróbuje z dwójką piłkarzy Kibice Fiorentiny z wiadomością do Dušana Vlahovicia. „Cygańska kupo gówna” Kibice Fiorentiny z wiadomością do Dušana Vlahovicia. „Cygańska kupo gówna”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy