Krzysztof Piątek wraca do treningów

Krzysztof Piątek wraca do treningów fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Krzysztof Piątek | Instagram

Krzysztof Piątek wznowił indywidualne treningi, o czym sam poinformował za pośrednictwem Instagrama.

Na trzy kolejki przed końcem Bundesligi, przy okazji starcia Herthy przeciwko Schalke 04, Krzysztof Piątek doznał kontuzji złamania kostki. To spowodowało, że piłkarz musiał przejść operację.

Przez problemy zdrowotne został on wykluczony z gry nie tylko w klubie, ale i w reprezentacji. Napastnik nie znalazł się przez to w kadrze na EURO 2020.

Od kilku tygodni 26-latek przechodzi rehabilitację. Początkowo mówiło się, że do treningów wróci dopiero w sierpniu. Zostało to jednak nieco przyśpieszone.

W czwartek opublikowane zostało wideo, na którym Piątek ćwiczy na specjalnej bieżni.

„Krok po kroku. Jestem blisko tego, by wrócić silniejszy, niż kiedykolwiek” - napisał zawodnik Herthy.

Na ten moment ciężko ferować, kiedy zobaczymy atakującego na boisku. Wątpliwe wydaje się, aby zdążył przed 15 sierpnia. Wtedy to stołeczny zespół zmierzy się w 1. kolejce Bundesligi przeciwko 1. FC Köln.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wiadomość Lukasa Podolskiego do kibiców Górnika Zabrze Wiadomość Lukasa Podolskiego do kibiców Górnika Zabrze Wisła Kraków ze zmianą w składzie tuż przed meczem z GKS-em Katowice Wisła Kraków ze zmianą w składzie tuż przed meczem z GKS-em Katowice Koniec sezonu w Bundeslidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia Koniec sezonu w Bundeslidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia OFICJALNIE: Roberto De Zerbi odchodzi z Brighton & Hove Albion OFICJALNIE: Roberto De Zerbi odchodzi z Brighton & Hove Albion Jakub Kamiński z udanym finiszem sezonu w Bundeslidze. Efektowny rajd [WIDEO] Jakub Kamiński z udanym finiszem sezonu w Bundeslidze. Efektowny rajd [WIDEO] To kandydat na nowego trenera Znicza Pruszków To kandydat na nowego trenera Znicza Pruszków Robin Gosens dogadany z nowym klubem. Wielki powrót coraz bardziej prawdopodobny Robin Gosens dogadany z nowym klubem. Wielki powrót coraz bardziej prawdopodobny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy