Krzysztof Piątek wraca do treningów

Krzysztof Piątek wraca do treningów fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Krzysztof Piątek | Instagram

Krzysztof Piątek wznowił indywidualne treningi, o czym sam poinformował za pośrednictwem Instagrama.

Na trzy kolejki przed końcem Bundesligi, przy okazji starcia Herthy przeciwko Schalke 04, Krzysztof Piątek doznał kontuzji złamania kostki. To spowodowało, że piłkarz musiał przejść operację.

Przez problemy zdrowotne został on wykluczony z gry nie tylko w klubie, ale i w reprezentacji. Napastnik nie znalazł się przez to w kadrze na EURO 2020.

Od kilku tygodni 26-latek przechodzi rehabilitację. Początkowo mówiło się, że do treningów wróci dopiero w sierpniu. Zostało to jednak nieco przyśpieszone.

W czwartek opublikowane zostało wideo, na którym Piątek ćwiczy na specjalnej bieżni.

„Krok po kroku. Jestem blisko tego, by wrócić silniejszy, niż kiedykolwiek” - napisał zawodnik Herthy.

Na ten moment ciężko ferować, kiedy zobaczymy atakującego na boisku. Wątpliwe wydaje się, aby zdążył przed 15 sierpnia. Wtedy to stołeczny zespół zmierzy się w 1. kolejce Bundesligi przeciwko 1. FC Köln.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy