Którym zawodnikom Ekstraklasy wkrótce kończy się umowa?

Którym zawodnikom Ekstraklasy wkrótce kończy się umowa?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Wp.pl

Mila, Ljuboja, Kosecki, Traore, Pawłowski, czy Piech to tylko niektóre z nazwisk piłkarzy, którym w najbliższym czasie kończą się kontrakty z zespołami Ekstraklasy.

Wygasające umowy oznaczają, że każdy z tych zawodników już w styczniu może podpisać umowę z nowym pracodawcą i w letnim okienku odejdzie z klubu za darmo (wyjątek zawodnicy z kontraktami do grudnia). Z wszystkich wymienionych zawodników można stworzyć bardzo mocną drużynę, która niewątpliwie walczyłaby o mistrzostwo kraju. Styczeń zapowiada się ciekawie, może dojść do wielu niespodziewanych roszad.

Ligowcy z wygasającymi umowami:

Legia: Dickson Choto, Michał Żewłakow, Inaki Astiz, Ivica Vrdoljak, Jakub Kosecki, Danijel Ljuboja, Marek Saganowski.

Śląsk: Rok Elsner, Sebastian Mila, Piotr Ćwielong, Cristian Omar Diaz.

Wisła: Siergiej Pareiko, Kew Jaliens, Łukasz Burliga, Radosław Sobolewski, Ivica Iliew, Daniel Sikorski.

Zagłębie: Szymon Pawłowski, Michal Papadopulos, Costa Nhamoinesu.

Lech: Ivan Djurdjević, Luis Henriquez, Jakub Wilk, Bartosz Ślusarski.

Polonia: Mariusz Pawełek, Marcin Baszczyński, Djordje Cotra, Tomasz Brzyski (umowa do końca roku), Daniel Gołębiewski.

Górnik: Seweryn Gancarczyk, Michal Bemben, Mariusz Przybylski (umowa do końca roku), Aleksander Kwiek, Krzysztof Mączyński.

Ruch: Matko Perdijić, Michal Pesković, Żeljko Djokić, Igor Lewczuk, Marcin Malinowski, Gabor Straka, Paweł Lisowski, Arkadiusz Piech.

Lechia: Rafał Janicki, Piotr Brożek, Levon Hajrapetjan, Deleu. Łukasz Surma, Abdou Razack Traore (umowa do końca roku), Grzegorz Rasiak.

Korona: Oleksiej Szlakotin, Tadas Kijanskas, Mateusz Bodzioch, Michał Janota, Maciej Korzym, Marcin Żewłakow.

Jagiellonia: Ebi Smolarek, Tomasz Frankowski.

GKS: Adam Stachowiak, Mate Lacić, Maciej Szmatiuk, Alan Stulin, Grzegorz Baran, Łukasz Madej, Tomasz Wróbel, Kamil Kosowski, Miroslav Bożok.

Piast: Fernando Cuerda, Jan Polak, Adrian Klepczyński, Matej Izvolt, Ruben Jurado.

Pogoń: Emil Noll, Peter Hricko, Grzegorz Bonin, Przemysław Pietruszka, Robert Kolendowicz.

Podbeskidzie: Dariusz Pietrasiak, Krzysztof Król, Marek Sokołowski, Sławomir Cienciała, Dariusz Łatka, Sebastian Ziajka, Liran Cohen, Robert Demjan (umowa do końca roku), Ireneusz Jeleń.

Widzew: Thomas Phibel, Sebastian Dudek, Alex Bruno, Mehdi Ben Dhifallah.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! AC Milan: Jens Petter Hauge o krok od Bundesligi AC Milan: Jens Petter Hauge o krok od Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy