Kulenović nie poradził sobie w Dinamie, więc... przeniesie się do Anglii?!

Kulenović nie poradził sobie w Dinamie, więc... przeniesie się do Anglii?! fot. FotoPyK
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Jutarnji

Sandro Kulenović niebawem może zostać bohaterem transferu z Dinama Zagrzeb do Barnsley, informuje „Jutarnji”.

Kulenović do Dinama Zagrzeb przeniósł się z Legii Warszawa latem 2019 roku, jednak niespecjalnie odnalazł się w ojczyźnie. Wystąpił łącznie w 18 meczach mistrza Chorwacji, nie strzelając ani jednej bramki. Dlatego nieco zaskakujące są doniesienia chorwackich mediów o prawdopodobnym transferze do Anglii.

Na stole działaczy Dinama ponoć znajduje się już konkretna propozycja z dwoma różnymi wariantami transakcji od Barnsley, czyli klubu Championship. Dokładna kwota nie jest znana, ale medium podkreśla, że nie są to małe pieniądze. W grę wchodzi wypożyczenie z opcją wykupu albo od razu transfer definitywny.

Dziennikarze „Jutarnji” podkreślają, że dla Kulenovicia odejście było najrozsądniejszym ruchem, gdyż obok Bruno Petkovicia, Mario Gavranovicia i Komnena Adricia 20-latek sobie zbyt wiele nie pogra, będąc dopiero czwartym wyborem na pozycji środkowego napastnika.

Sam zainteresowany ma wyrażać chęć przeprowadzki na Wyspy Brytyjskie, ale wszystko zależy od decyzji Dinama.

Kulenović piłkarzem Legii był w latach 2016-2019, trafiając do niej z akademii Dinama. W międzyczasie zaliczył też wypożyczenie do juniorów Juventusu. W pierwszym zespole „Wojskowych” strzelił sześć bramek w 36 meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Flanagan blisko polskiego klubu. Zaawansowane negocjacje Flanagan blisko polskiego klubu. Zaawansowane negocjacje Eriksen chce wrócić do Premier League. Wysoka pensja stanowi problem Eriksen chce wrócić do Premier League. Wysoka pensja stanowi problem Milik zaakceptował ofertę Olympique'u Marsylia. Polak czeka na porozumienie pomiędzy klubami Milik zaakceptował ofertę Olympique'u Marsylia. Polak czeka na porozumienie pomiędzy klubami OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy