Kulisy zwolnienia José Mourinho z Tottenhamu. Nim odszedł, miał coś do powiedzenia piłkarzom

Kulisy zwolnienia José Mourinho z Tottenhamu. Nim odszedł, miał coś do powiedzenia piłkarzom fot. Oleksandr Osipov / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: The Telegraph

Tottenham w poniedziałek zwolnił José Mourinho. Gdy Portugalczyk został o tym poinformowany, postanowił rozmówić się z graczami - donosi „The Telegrah”.

Podczas 17 miesięcy pracy w północnym Londynie „The Special One” niejednokrotnie mówił głośno o tym, co mu się nie podoba u poszczególnych piłkarzy. W tym czasie oberwało się Danny’emu Rose’owi, Dele Allemu czy Ericowi Dierowi.

Mimo niezadowalających wyników osiąganych w ostatnim czasie przez jego zespół, Portugalczyk zupełnie nie spodziewał się zwolnienia. W poniedziałek, jak gdyby nigdy nic, przyjechał do ośrodka, aby poprowadzić trening. Przebrał i przygotowywał się do poprowadzenia zajęć.

Na miejscu został jednak zaproszony do gabinetu i po dwugodzinnej rozmowie strony postanowiły się rozstać. Następnie, jak relacjonuje „The Telegraph”, menedżer miał do wyboru natychmiastowe odejście lub po uprzednim spakowaniu swoich rzeczy. Stanęło na tym drugim.

Dziennik informuje, że José Mourinho nie tracił czasu i podczas ponad czterech godzin przeprowadził serię pogawędek z zawodnikami. Podczas spotkań 58-latek nie owijał w bawełnę, mówiąc swoim rozmówcom, co tak naprawdę myśli o ich postawie.

W sumie doświadczony szkoleniowiec poprowadził „Koguty” w 86 meczach, spośród których 45 zakończyło się zwycięstwem.

***

Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Paulinho bliski powrotu do Europy Paulinho bliski powrotu do Europy Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy