Kumbulla zagra w Premier League?!

Kumbulla zagra w Premier League?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

Już latem z Hellasu Verona odejść może Marash Kumbulla, który na brak zainteresowania nie może narzekać. Najnowszym kandydatem do jego pozyskania jest Everton.

20-letni Albańczyk zbiera znakomite recenzje w Serie A, stąd ostatnie zakusy SSC Napoli. „Błękitni” w styczniu oferowali za obiecującego stopera ponad 20 milionów euro, lecz operacji i tak nie udało się przeprowadzić. Teraz Aurelio De Laurentiis może pluć sobie w brodę, bowiem coraz więcej klubów myśli o zakontraktowaniu tego zawodnika.

Do tej pory interesowały się nim takie ekipy jak Inter Mediolan, Chelsea, Juventus czy Borussia Dortmund, a teraz do tego grona dołączył również Everton. Carlo Ancelotti, który nie tak dawno przejął stery na ławce trenerskiej „The Toffees”, chce znacząco wzmocnić skład swojej drużyny, a jego celem jest właśnie Marash Kumbulla.

Według Nicolò Schiry wysłannicy z Anglii obserwowali piłkarza Hellasu Verona podczas niedzielnego starcia z Udinese Calcio (0:0), a w tej chwili jego pracodawca wycenia go na 30 milionów euro. Przy czym licytacja ze strony kilku klubów może sprawić, że cena pójdzie w górę.

Mierzący 185 centymetrów zawodnik w trwającej kampanii zgromadził 19 występów i raz wpisał się na listę strzelców. Jego umowa wygasa 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy