Kuriozalny gol w tureckiej ekstraklasie. Kompletny brak komunikacji między zawodnikami Trabzonsporu [WIDEO] fot. beIN SPORTS Türkiye

W meczu Alanyaspor – Trabzonspor zamykającym 28. kolejkę Süper Lig doszło do komicznej sytuacji zwieńczonej golem dla gospodarzy, którzy ostatecznie pokonali faworyta.

Trzecia ekipa tureckiej ekstraklasy przed pierwszym gwizdkiem znajdowała się na fali. Zanotowała cztery wygrane mecze z rzędu, w których na dodatek nie pozwoliła sobie na stratę choćby jednego gola.

Pech chciał, że słabszy mecz przytrafił się w poniedziałkowy wieczór na Kırbıyık Holding.

Już w ósmej minucie podopieczni Abdullaha Avcıego skapitulowali po trafieniu Oğuza Aydına.

Najgorsze miało się jednak dopiero wydarzyć.

Szczyt nieporadności i chwilowej utraty kontroli przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy ze strony przyjezdnych miał miejsce pół godziny później.

Po wznowieniu gry przez kapitana Uğurcana Çakıra jego partner z linii obrony, Stefano Denswil, kompletnie się zagapił, a w zasadzie nie porozumiał się z bramkarzem przy rozegraniu.

Z takiego prezentu nie omieszkał skorzystać Aydın, który w najprostszy z możliwych sposobów umieścił futbolówkę w siatce przy totalnej dezorientacji przeciwnika.

Trabzonspor nie był już w stanie wrócić do rywalizacji. Przysłowiowym gwoździem do trumny okazała się bramka w drugiej połowie strzelona na 3:0 przez Efecana Karacę.

Honorowe trafienie dla siedmiokrotnego mistrza kraju zanotował Nicolas Pépé, niewypał transferowy Arsenalu oraz były gracz OGC Nice czy Lille.

Walka o koronę nad Bosforem rozgrywa się już tylko między Galatasaray a Fenerbahçe.

„Bordowo-niebiescy” rywalizują jedynie o tak zwane „małe mistrzostwo”, czyli trzecie miejsce na zakończenie zmagań. Na razie wyprzedzają Beşiktaş Fernando Santosa dzięki lepszemu bilansowi bramek.

Strata zespołu z północno-wschodniej części kraju do lidera wynosi aż 29 punktów.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manchester United już zdecydował w sprawie Erika ten Haga?! Manchester United już zdecydował w sprawie Erika ten Haga?! Marco Verratti zaoferował się gigantowi. Ten ma jednak pewne wątpliwości Marco Verratti zaoferował się gigantowi. Ten ma jednak pewne wątpliwości Transfery - Relacja na żywo [02/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [02/05/2024] Marek Papszun ze wzmocnieniem z Lecha Poznań?! Marek Papszun ze wzmocnieniem z Lecha Poznań?! W 2030 roku chce zostać prezydentem! Zdobył z Wisłą Kraków mistrzostwo Polski W 2030 roku chce zostać prezydentem! Zdobył z Wisłą Kraków mistrzostwo Polski Borussia Dortmund bliżej upragnionego finału Ligi Mistrzów. PSG zmuszone odrobić straty w rewanżu [WIDEO] Borussia Dortmund bliżej upragnionego finału Ligi Mistrzów. PSG zmuszone odrobić straty w rewanżu [WIDEO] „Xabi Alonso chciałby poprowadzić te kluby” „Xabi Alonso chciałby poprowadzić te kluby”