Kurt Zouma na celowniku Anży, woli Rosjan od Liverpoolu?

Kurt Zouma na celowniku Anży, woli Rosjan od Liverpoolu?
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Sky Sports

Młody stoper Saint-Etienne, Kurt Zouma, wzbudził zainteresowanie wielu klubów europejskich, które chętnie zobaczyłyby go w swoich kadrach. Już teraz osiemnastolatek ma oferty z Anży i Liverpoolu.

Kurt Zouma we Francji jest uważany za jednego z najzdolniejszych stoperów młodego pokolenia. W pierwszym zespole Saint-Etienne już jako siedemnastolatek rozegrał 22 spotkania w Ligue 1, w obecnym sezonie było to 18 spotkań. Niewykluczone jest oczywiście, że Francuz pozostanie w dotychczasowej drużynie.

- Mama kontrakt z Saint-Etienne więc oni mają dużo do powiedzenia na temat mojej przyszłości – powiedział Zouma.

Oferta jaką miał złożyć klub z Machaczkały to 10 milionów euro. Do stolicy Dagestanu miałby się z nim przenieść także inny obrońca, Cheikhou Kouyate, grający dla Anderlechtu. Za niego Rosjanie złożyli ofertę z podobną sumą.

- Kontaktowaliśmy się z przedstawicielami Anży i oferowali bardzo dobre warunki – powiedział agent 23-latka, Tedir Bekir.

Dla obu zawodników prawdopodobnie kierunkiem priorytetowym ma być transfer na Wyspy Brytyjskie, ale zastanawiają się czy Anglicy będą w stanie zaoferować im odpowiednie warunki, więc niczego nie wykluczają.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Oferta za Adama Buksę. Zaskakująco jest jednak tylko... opcją rezerwową Oferta za Adama Buksę. Zaskakująco jest jednak tylko... opcją rezerwową Serie A: 57 interesujących zawodników z wygasającymi latem umowami Serie A: 57 interesujących zawodników z wygasającymi latem umowami Richarlison nastawiony na odejście z Evertonu. Możliwy hit transferowy Richarlison nastawiony na odejście z Evertonu. Możliwy hit transferowy Kylian Mbappé ma najpierw poinformować o odejściu z PSG bez podawania nazwy nowego klubu Kylian Mbappé ma najpierw poinformować o odejściu z PSG bez podawania nazwy nowego klubu Bartłomiej Drągowski odchodzi z Fiorentiny. Zagra w Premier League Bartłomiej Drągowski odchodzi z Fiorentiny. Zagra w Premier League Pedro Tiba o krok od hitowego transferu w ramach Ekstraklasy Pedro Tiba o krok od hitowego transferu w ramach Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Powołania Czesława Michniewicza na mecze Ligi Narodów. Aż 39 nazwisk! [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Powołania Czesława Michniewicza na mecze Ligi Narodów. Aż 39 nazwisk! [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy