Kurt Zouma na celowniku Anży, woli Rosjan od Liverpoolu?

Kurt Zouma na celowniku Anży, woli Rosjan od Liverpoolu?
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Sky Sports

Młody stoper Saint-Etienne, Kurt Zouma, wzbudził zainteresowanie wielu klubów europejskich, które chętnie zobaczyłyby go w swoich kadrach. Już teraz osiemnastolatek ma oferty z Anży i Liverpoolu.

Kurt Zouma we Francji jest uważany za jednego z najzdolniejszych stoperów młodego pokolenia. W pierwszym zespole Saint-Etienne już jako siedemnastolatek rozegrał 22 spotkania w Ligue 1, w obecnym sezonie było to 18 spotkań. Niewykluczone jest oczywiście, że Francuz pozostanie w dotychczasowej drużynie.

- Mama kontrakt z Saint-Etienne więc oni mają dużo do powiedzenia na temat mojej przyszłości – powiedział Zouma.

Oferta jaką miał złożyć klub z Machaczkały to 10 milionów euro. Do stolicy Dagestanu miałby się z nim przenieść także inny obrońca, Cheikhou Kouyate, grający dla Anderlechtu. Za niego Rosjanie złożyli ofertę z podobną sumą.

- Kontaktowaliśmy się z przedstawicielami Anży i oferowali bardzo dobre warunki – powiedział agent 23-latka, Tedir Bekir.

Dla obu zawodników prawdopodobnie kierunkiem priorytetowym ma być transfer na Wyspy Brytyjskie, ale zastanawiają się czy Anglicy będą w stanie zaoferować im odpowiednie warunki, więc niczego nie wykluczają.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy