Kylian Mbappé nieustannie dręczony pytaniem na temat swojej przyszłości

Kylian Mbappé nieustannie dręczony pytaniem na temat swojej przyszłości fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Téléfoot

Podczas wywiadu dla Téléfoot Kylian Mbappé nie uniknął nurtującego pytania w kwestii dalszej klubowej przyszłości. 24-latek dał do zrozumienia, że jest już zmęczony tym tematem.

Plotki wokół wychowanka AS Monaco stanowią idealną pożywkę dla mediów, które obserwują sprawę już od lat.

Chodzi oczywiście o deklarację na temat przynależności latem 2024 roku. Do czerwca piłkarz jest związany kontraktem z Paris Saint-Germain, które przez parę ostatnich okienek musiało znosić podchody Realu Madryt.

Saga do teraz pozostaje otwarta, a kibice ponownie czekają na podjęcie ważnej decyzji przez gwiazdora o ewentualnym przedłużeniu kontraktu co najmniej do końca sezonu 2024/2025.

Sam bohater, często lądujący na pierwszych stronach futbolowych gazet podkreślił, że nie ma zamiaru poświęcać uwagi rzeczom, które nie mają żadnego wpływu na losy reprezentacji.

– To coś, o czym nie chcę rozmawiać, w szczególności odkąd w czerwcu ten temat odegrał zbyt dużą część zgrupowania reprezentacji. Chciałbym, żebyśmy więcej czasu poświęcali drużynie narodowej niż rozmowom o czymś, co i tak pewnego dnia zostanie rozstrzygnięte. Jeszcze będzie czas, aby zamienić o tym słowo – wyznał napastnik.

„Trójkolorowym” na zamknięcie fazy eliminacji do Mistrzostw Europy pozostał do rozegrania mecz przeciwko Grecji.

W minionym tygodniu Mbappé, który znajduje się ponoć także na liście życzeń Liverpoolu, ustrzelił hat-trickaw rywalizacji z Gibraltarem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy