„Łabędzie” wydają pieniądze z transferu Bony’ego

„Łabędzie” wydają pieniądze z transferu Bony’ego
Szymon Podstufka
Szymon Podstufka
Źródło: Daily Mail

Swansea nie próżnuje. Po tym, jak drużynę opuścił najlepszy strzelec Wilfried Bony, klub z Liberty Stadium stara się wzmocnić skład jeszcze w styczniu.

Ostatnio Stuttgart odrzucił ofertę za obiecującego rumuńskiego ofensywnego pomocnika, Alexandru Maxima. W tym sezonie wystąpił on w 10 spotkaniach Bundesligi, strzelając gola i zaliczając 4 asysty podczas ledwie 571 minut na boisku.


Klub z Walii zaoferował za Maxima 5,5 miliona funtów. Niemcy jednak ani myślą pozbywać się jednego ze swoich najbardziej perspektywicznych graczy.


Gary Monk zamierza też wzmocnić obronę. W tym celu wystosował wartą 4 miliony funtów ofertę za Martina Olssona z Norwich. Szwed ogłosił bowiem, że chce opuścić klub walczący w Championship.


Mówi się też o zainteresowaniu "Łabędzi" Kylem Naughtonem z Tottenhamu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy