Lacina Traoré blisko Premier League

Lacina Traoré blisko Premier League
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Sky Sports | Transfery.info

Lacina Traoré w tym oknie trafił z Anży Machaczkała do AS Monaco, teraz ważą się jego dalsze losy, czyli najprawdopodobniej wypożyczenie do Premier League.

Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej zaraz po finalizacji transakcji z francuskim klubem (więcej: http://transfery.info/61705,oficjalnie-lacina-traor-w-as-monaco) miał udać się na pół roku do West Ham United. Ostatecznie jednak londyńczycy z kilku powodów zrezygnowali z niego, a napastnikiem zainteresował się Everton.
 
Przede wszystkim problemem dla WHU były koszty - 2,5 miliona euro za czasowy transfer oraz około 60-65 tysięcy funtów tygodniówki, a także zdrowie wysokiego zawodnika, który jest lekko kontuzjowany, w związku z czym na boisku mógłby się pojawić dopiero w połowie lutego.
 
Evertonowi nie przeszkadza, że trzeba na Traoré poczekać. Według informacji "Sky Sports" zawodnik już zjawił się w Liverpoolu, aby dzisiaj przejść testy medyczne przed transferem, może potwierdzonym już nawet jutro.
 
23-letni atakujący jest w o tyle dogodnej sytuacji, że otrzyma pozwolenie na pracę w Wielkiej Brytanii, bo jego sprawa została rozpatrzona pozytywnie już kilka dni temu, gdy jeszcze miał zostać zawodnikiem "Młotów".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy