LaLiga: Kuriozalna wpadka sędziego. Przedwcześnie zakończył mecz Sevilli z Granadą [WIDEO] fot. Eleven Sports

Arbiter Ricardo de Burgos Bengoetxea popełnił rzadko spotykany błąd i przez swoje niedopatrzenie zakończył przedwcześnie pojedynek Sevilli z Granadą (2:1). Sędzia skorygował swoje niedopatrzenie i następnie kazał dograć... jedną minutę meczu.

Klub z Andaluzji prezentuje się wyśmienicie w trwających rozgrywkach i nieustannie depcze po piętach faworytom w walce o mistrzowski tytuł.

Z tego też powodu nie może sobie pozwolić na jakiekolwiek potknięcie ze swojej strony, a takowe mógł zaliczyć w pojedynku z solidną Granadą.

Sevilla udanie rozpoczęła mecz z „Czerwono-Białymi” i niemal do samego końca regulaminowego czasu gry prowadziła ze swoim przeciwnikiem 2:0 po bramkach zdobytych przez Ivana Rakiticia i Lucasa Ocamposa.

Wówczas nadzieję gościom na wywiezienie cennego punkt dał Roberto Soldado. Doświadczony napastnik wykorzystał jedenastkę i razem z Granadą otrzymał cztery minuty dodatkowego czasu na strzelenie drugiego gola.

Po upłynięciu trzech dość niespodziewanie arbiter Ricardo de Burgos Bengoetxea postanowił zakończyć zawody ku olbrzymiemu zdziwieniu obozu „Czerwono-Białych”, który natychmiastowo wytknął błąd sędziemu.

Ten po kilku chwilach skorygował swoją decyzję i nakazał graczom Sevilli powrócić na boisko, aby dograć urwaną przez siebie jedną minutę spotkania. Przez te 60 sekund na murawie nie wydarzyło się zbyt wiele i dzięki temu ekipa z Andaluzji dopisała sobie kolejny komplet punktów oraz pozostaje w grze o mistrzostwo kraju.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 24 gole w tym sezonie! Arsenal rusza po bramkostrzelnego napastnika 24 gole w tym sezonie! Arsenal rusza po bramkostrzelnego napastnika Sławomir Peszko: Miałem ochotę kopnąć go w dupę Sławomir Peszko: Miałem ochotę kopnąć go w dupę Julen Lopetegui faworytem do objęcia renomowanego klubu Julen Lopetegui faworytem do objęcia renomowanego klubu Notuje świetny sezon, wróci do Lecha Poznań?! „Jestem gotowy” Notuje świetny sezon, wróci do Lecha Poznań?! „Jestem gotowy” Zwrot akcji w sprawie Dawida Kownackiego?! Zwrot akcji w sprawie Dawida Kownackiego?! Koniec sezonu dla ważnego gracza Górnika Zabrze?! „Zobaczymy, jak to się potoczy” Koniec sezonu dla ważnego gracza Górnika Zabrze?! „Zobaczymy, jak to się potoczy” Nacho odrzuca wielkie pieniądze. „Nie przestają do niego dzwonić” Nacho odrzuca wielkie pieniądze. „Nie przestają do niego dzwonić”