Lampard i Stanković nie dla NYRB

Lampard i Stanković nie dla NYRB
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Transfery.info

New York Red Bulls jest chyba najbogatszym klubem Major League Soccer, jednak w ostatnim sezonie nie przełożyło się to na końcowy wynik.

"Metros" odpadli już w pólfinale konferencji (czyli właściwie ćwierćfinale rozgrywek) z późniejszym triumfatorem Los Angeles Galaxy. Dlatego nie dziwią kolejne plotki, pojawiające się przede wszystkim w europejskiej prasie, wiążące doświadczonych zawodników z transferem do amerykańskiego klubu.

Działacze z Nowego Jorku zdążyli zdementować, że prowadzone są rozmowy z Frankiem Lampardem z Chelsea oraz Dejanem Stankoviciem z Interu Mediolan. Na jakiekolwiek negocjacje w sprawie tych zawodników nie ma szans w zimowym oknie transferowym.

Natomiast prawdopodobne, że do klubu MLS trafi Pablo Escobar. 33-letni Paragwajczyk, którego w 2008 roku naturalizowano w Boliwii, nie jest znany w Europie, gdyż całą swoją karierę spędził w Ameryce Południowej, występując między innymi krótko w silnych paragwajskim Cerro Porteno oraz brazylijskim Botafogo. Tam się jednak nie sprawdził, najlepiej wiedzie mu się w Boliwii w barwach The Strongest, w którym grał trzykrotnie: w 2005, 2007-2008 oraz teraz od 2011 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matty Cash już dzisiaj z polskim obywatelstwem! Matty Cash już dzisiaj z polskim obywatelstwem! Legia Warszawa: Marek Gołębiewski rozpoczyna pracę trenera pierwszej drużyny. „To główny problem” Legia Warszawa: Marek Gołębiewski rozpoczyna pracę trenera pierwszej drużyny. „To główny problem” Bartosz Bereszyński opcją ratunkową dla giganta Bartosz Bereszyński opcją ratunkową dla giganta Newcastle United: Zmiana lidera w wyścigu o fotel menedżera?! Newcastle United: Zmiana lidera w wyścigu o fotel menedżera?! Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy