Lampard i Stanković nie dla NYRB

Lampard i Stanković nie dla NYRB
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Transfery.info

New York Red Bulls jest chyba najbogatszym klubem Major League Soccer, jednak w ostatnim sezonie nie przełożyło się to na końcowy wynik.

"Metros" odpadli już w pólfinale konferencji (czyli właściwie ćwierćfinale rozgrywek) z późniejszym triumfatorem Los Angeles Galaxy. Dlatego nie dziwią kolejne plotki, pojawiające się przede wszystkim w europejskiej prasie, wiążące doświadczonych zawodników z transferem do amerykańskiego klubu.

Działacze z Nowego Jorku zdążyli zdementować, że prowadzone są rozmowy z Frankiem Lampardem z Chelsea oraz Dejanem Stankoviciem z Interu Mediolan. Na jakiekolwiek negocjacje w sprawie tych zawodników nie ma szans w zimowym oknie transferowym.

Natomiast prawdopodobne, że do klubu MLS trafi Pablo Escobar. 33-letni Paragwajczyk, którego w 2008 roku naturalizowano w Boliwii, nie jest znany w Europie, gdyż całą swoją karierę spędził w Ameryce Południowej, występując między innymi krótko w silnych paragwajskim Cerro Porteno oraz brazylijskim Botafogo. Tam się jednak nie sprawdził, najlepiej wiedzie mu się w Boliwii w barwach The Strongest, w którym grał trzykrotnie: w 2005, 2007-2008 oraz teraz od 2011 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy